התקשר אלינו

0723940616

0508087245

כל הקטגוריות

1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

EMAIL NOW

info@yourdomain.com

CALL US

(+01) 123 456 7890

הגנה על דאטה של מצלמות אבטחה

מהו הדאטה במחשב

הדאטה במחשב היא מכלול הנתונים של ארגון או חברה, השמורים במחשבים. לעתים המידע שמור במחשב עצמו, בדיסק גיבוי ובאמצעים פיזיים אחרים ובמקרים אחרים שמירה וגיבוי של הנתונים מתבצעים באמצעות רשת האינטרנט – כגון הענן. לעיתים נדמה כי המידע הנמצא ברשותנו הוא מוגן ולא יכול להיפגע, כל עוד נמשיך לגבות את כל הנתונים הרלוונטיים ולשמור על המחשב והדיסקים. ואולם, המציאות היא אחרת: היות והמחשב, וודאי אמצעי הגיבוי מרחוק, מחוברים לאינטרנט, המידע חשוף ביותר לגישה על ידי אחרים ולפגיעה בו.

חשיבות הגנה על הדאטה

  • הגנה על הדאטה במחשב: עקב החשיפות הגדולה של הדאטה המצויה במחשב לפגיעה והחשיבות הרבה של השמירה על הדאטה, במיוחד כאשר מדובר בחברה עסקית, חשוב לנקוט אמצעים פעילים לצורך הגנה על נתונים אלה. אחת הדרכים היעילות לעשות כן היא באמצעות הגנה המושתתת על תחום הסייבר. אמצעי הגנה אחרים הם גיבוי מחוץ לאינטרנט, הכללת נתונים פיקטיביים מקודדים על מנת לבלבל את הפורץ במקרה של מתקפה, ועוד.
  • הגנה על דאטה של מצלמות אבטחה: כיום, מצלמות אבטחה מהוות חלק ממערך ההגנה הטבעי של עסק והן מסייעות להגנה על הדאטה. ואולם, מי יגן על המגן? גם אמצעי האבטחה עצמו צריך הגנה במקרה של מתקפה. הדאטה של המצלמה, כלומר, קובץ הווידיאו המיוצר על ידה, יכול להישמר בדרכים שונות, בהתאם לדגם המצלמה הנרכש ולאפשרויות הגלומות בו. כך, יש מצלמות שקיים בתוכן כרטיס זיכרון שלתוכו נשמר המידע, יש מצלמות המשדרות ישירות למחשב, לאייפד או לטלפון הנייד ומאפשרות את הקלטת הדאטה על גבי מכשירים אלה ויש מצלמות שהמצולם בהן מועבר ישירות לענן ונשמר על גביו. בהיבט האבטחה, סוג אחרון זה הוא המסוכן ביותר: מרגע יצירת הנתונים, הם מופיעים על הענן וניתן לגשת אליהם מכל מקום בעולם, מה שהופך את המידע לחשוף מאוד גם לגורמים העלולים לנקוט אמצעים להשמדת המידע, לשיבושו או לחילופין להדלפתו לגורמים לא רצויים. בשל כך, חשוב מאוד לדאוג להגנה על הדאטה של אותן מצלמות אבטחה. הדרך הטובה ביותר להגן על מידע זה הוא באמצעות שירותי סייבר. שירותי הסייבר מקנים הגנה בשיטות המושתתות על דרכי הפעולה של תוקפי הסייבר, שעלולים לפגוע במידע לא מוגן.

בעולם המודרני לא רק הרכוש הפיזי זקוק להגנה אלא גם הרכוש הדיגיטלי והווירטואלי

כפי שאתם דואגים לשמור על ביתכם באמצעות רישום בטאבו, נעילת דלת הכניסה עם המפתח, התקנת סורגים, התקנת מצלמות אבטחה וביטוח, ראוי לשמור גם על הדאטה המצויה אצלכם במחשב וברשת האינטרנט, ובכלל זאת על החומר המצולם על ידי מצלמת האבטחה. זכרו כי לאור התפתחות העולם הדיגיטלי, המשתנה בלא הרף, לא ניתן לסמוך על אמצעי שמירה אחד בלבד ויש צורך בגיבוי ובהגנה על המידע.

RELATED NEWS

סגור לתגובות.

x