התקשר אלינו

0723940616

0508087245

כל הקטגוריות

1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

EMAIL NOW

info@yourdomain.com

CALL US

(+01) 123 456 7890

מיגון הבית והעסק

מיגון הבית והעסק מכל זווית אפשרית

כל אדם שואף בראש ובראשונה להבטיח את בטחונו שלו ואת ביטחונם של בני משפחתו ושל בני ביתו. כל אדם רוצה לראות את ילדיו גדלים ובריאים ואת רכושו מוגן. על מנת להבטיח את שלומם של היקרים לכם, על מנת לשמור על הבית או על העסק, ניתן לעשות שימוש במגוון רחב של אמצעים. כדי לבצע מיגון יעיל של הבית ושל העסק מכל זווית אפשרית, יש לשלב בין מצלמות אבטחה, פתרונות התרעה כגון מערכת אזעקה וכן ציוד כיבוי וגילוי אש.

מיגון באמצעות מצלמות

אולי קשה להאמין, אבל עד לפני שנים לא רבות היו המצלמות אביזר יקר למדי. כיום, חידושי הטכנולוגיה הפכו את המצלמה לזמינה בכל מכשיר סלולרי, לרוב באיכות סבירה עד מעולה. גם הקטגוריה של מצלמות מיגון ואבטחה עברה שיפור של ממש. ישנן מצלמות טובות שמתאימות לכל כיס, יש מצלמות אותן ניתן לחבר לרשת האינטרנט כך שניתן לקבל נקודת מבט בכל שעה וללא קושי, גם באמצעות מגוון מכשירים ניידים.

במידה רבה, מצלמות האבטחה מהוות את אחד מגורמי ההרתעה המובילים. קיומה של מצלמה יכול למנוע מקרי פריצה רבים וכן גניבות מעסקים. חשוב לא פחות – באמצעות מצלמות, גלויות או סמויות, ניתן להביט בילדים הישנים, ניתן לבדוק שעוזרת הבית איננה מחטטת במגירת התכשיטים או שהמטפלת של הסבא או של הסבתא אינם נוהגים בהם בצורה בלתי ראויה.

קיים מגוון רחב של מצלמות שיכולות לשמש למיגון הבית או העסק:

  • ישנן מצלמות בסגנון צינור ויש מצלמות בסגנון כיפה.
  • ישנן מצלמות לטווח קצר (מטרים ספורים) ויש כאלו בעלות טווח תצפית וצילום של עשרים מטרים ויותר.
  • יש מצלמות להתקנה פנימית ויש להתקנה חיצונית.
  • יש דגמים ממוגנים, יש בעלי רזולוציה משופרת, יש דגמים גלויים ויש נסתרים, יש דגמים בשחור לבן וכן בצבע.

מערכת אזעקה קולית

לצד מצלמות אבטחה ביתיות או עסקיות, ניתן לשלב פתרונות של אזעקה באמצעות סירנה. מערכות אזעקה קוליות יכולות להיות מבוססות על גלאי נפח או על גלאי תנועה. יש מערכות שפועלות ברגע שנפתחת דלת או כשנפתח חלון.

מיגון משריפה

רובד נוסף של אבטחה ושל מיגון מיועד למקרי שריפה או התפוצצות. רכישת ציוד כיבוי אש תוכל לספק מענה עוד לפני שהאש יוצרת נזק רב, וזוהי הדרך שיכולה במקרים רבים אף להציל חיים. לצד ציוד כיבוי כגון מטפי אבקה ניידים, זרנוקים או ספרינקלרים, כדאי להשקיע גם במערכת לגילוי עשן. גלאים אלה יצפצפו כאשר הגלאי מזהה עשן ויש גם גלאים שמאתרים חום.

RELATED NEWS

סגור לתגובות.

x