התקשר אלינו

0723940616

0508087245

כל הקטגוריות

1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

EMAIL NOW

info@yourdomain.com

CALL US

(+01) 123 456 7890

אבטחת מקומות אחסון

אבטחת אחסנה

כשהרכוש שלכם מאוחסן במקומות ששמורים היטב וברמה נאותה זה מאפשר לכם להיות רגועים בכל הקשור למצב הרכוש. כיצד נדע שזה כך? הנה כמה טיפים שיעזרו לדעת אם חברת האחסון שלכם מספקת אבטחה מלאה לרכוש שלכם.

חיזוק שירותי השמירה

אמנם חברות אחסון מספקות שירותי שמירה 24 שעות ביממה, אך אין זה מספיק לכשעצמו. גם את השומרים ניתן לעקוף ולגרום נזק או לגנוב מהתכולה. אבטחה נוספת היא מחויבת המציאות ובדיוק לשם כך נחוצות מצלמות. כאשר אתם מבקשים לבחון חברות אחסנה ודאו שחברת האחסון שאתם שוקלים לרכוש את שירותיה עושה שימוש במצלמות במעגל סגור בטכנולוגיה מתקדמת, שמכסות את כל השטח ומאפשרות צילום חד וברור, ושהן אף כוללות סאונד.

החשיבות שבשימוש במצלמות אבטחה

צילום מקומות עסקיים ואפילו פרטיים הפך להכרח בגלל מקרים של עבירות נגד בני אדם ונגד רכוש, שבהן היה צורך למצוא את הרכוש ואת העבריין וצילומי האירוע סייעו גם ללכוד אותו וגם להוכיח את אשמתו בבית המשפט. לא מעט עבריינים מצליחים לחמוק מעונש ללא הוכחות ברורות.

יתרון נוסף הוא שמערכות מצלמות במעגל סגור מאפשרות למאבטחים שליטה טובה יותר בשטח האחסנה המאובטח על ידם, ובכך מבטיחים שיוכלו לראות את הנעשה בכל פינה ולמנוע נזקים וגניבה. נוסף על כך אפקט ההרתעה של המצלמות מסייע להרחיק פושעים.

אמצעי אבטחה מומלצים בנוסף למצלמות במעגל סגור

מלבד ההמלצה לוודא שחברת האחסון שבחרתם עושה שימוש במצלמות במעגל סגור, לאמצעי האבטחה כמו מצלמות במעגל סגור מתווספים גלאי עשן ואש למיניהם, שמתריעים בזמן על התלקחות של אש. אפשרות נוספת על כל אלה היא היעזרות בכלבי שמירה. כלבי שמירה אולפו במיוחד למטרה זו, על כן חושיהם מחודדים יותר מכלבי המחמד הביתיים. בכל מקרה, מומלץ לוודא שחברת האחסון עושה שימוש בשניים או יותר מהאמצעים הללו ובשום מקרה לא פחות מזה. כפי שניתן להבין, כל אחד מהאמצעים נועד לבטח אפשרות אחרת של חבלה, שנגרמת בצורה שונה, ועל כן כל הדרכים חיוניות ואף אינה מיותרת ובאה על חשבון האחרת.

עוד דרך היא באמצעות גדר אלקטרונית שמוסיפה עוד מכשול והגנה מפני מזיקים. לא לשכוח לבדוק שהמנעולים שמותקנים הם מורכבים ולא ניתן לתלוש אותם או לשבור אותם בקלות. אם אתם עושים שימוש בתאי אחסון, תאי אחסון מתקדמים מאפשרים לקבוע קוד פתיחה.

קיימות עוד דרכים רבות לוודא שהאחסון שלכם יישמר ברמה הגבוהה ביותר, אלו רק מקצתם. אם בחרתם לאחסן רכוש או כסף או כל דבר אחר הרי שהערך שלו גדול עבורכם, אל תדלגו על בחינת אמצעי האחסון שמציעה לכם חברת האחסון.

RELATED NEWS

סגור לתגובות.

x