התקשר אלינו

0723940616

0508087245

כל הקטגוריות

1123 Dog Hill Lane

Wilson, KS 67490

+34 785 658 5316

24/7 Customer Support

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

Online store always open

EMAIL NOW

info@yourdomain.com

CALL US

(+01) 123 456 7890

מבצע אינטרקום לבית

איזה סוגים יש של מצלמות אבטחה?

מצלמת אבטחה סונימצלמות האבטחה הינן כלי יעיל בכל הנוגע לאבטחת אזור המגורים או בית העסק. כיום, בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית הנוכחית, ישנן מצלמות אבטחה רבות הניתנות לרכישה בשוק, מצלמות אלו נבדלות זו מזו ביעילותן, יכולותיהן ועמידותן. אנו רוצים להציג כמה מסוגי מצלמות האבטחה הפופולריים הקיימים בשוק ולהסביר מעט על תכונותיהן העיקריות של סוגי מצלמות אלו.

מצלמת צינור

מצלמות צינור הינן נחשבות כמצלמות הסטנדרטיות שיש בשוק. השם 'מצלמת צינור' נובע בעיקר מצורת המצלמה. מצלמות אלו יעילות מאוד ויכולות להגיע במגוון איכויות וסגולות, אך חשוב לזכור כי מרבית מצלמות הצינור אינן עמידות במים ומומלץ להתקינן באזורים בעלי גג כך ואזורים אשר אליהם לא מגיעים מים.

מצלמת כיפה

מצלמות כיפה הינן מצלמות ידועות גם כן, מצלמות אלו פופולריות בעיקר בקרב בתי עסק. מצלמות כיפה יכולות להיות מותקנות על משטח אופקי או אנכי ולרוב בהחלט אין הגבלה למיקומן בכל הנוגע להתקנתן. מצלמות האבטחה הינן יעילות במיוחד מבחינה פסיכולוגית וזאת מכיוון שלא ניתן לדעת היכן מתבוננת עדשת המצלמה, כך שרוב האנשים אכן מתייחסים אליה בשגגה כאל מצלמה המתבוננת בזווית של 360 מעלות.

מצלמות הטיה

מצלמות הטיה הינן מצלמות בעלות יכולת שליטה מרחוק וזאת באמצעות ג'ויסטיק או כל אופציות ניווט אחרת (גם מקלדת ועכבר יכולים לעשות את העבודה באופן מעולה). מצלמות הטיה ידועות בציר הסיבוב הרב שלהן ובנוסף ביכולת ההתמקדות (זום) המעולה שלהן, באמצעות מצלמות אלו ניתן להתבונן באופן יעיל על חניות ועוד אזורים אשר דורשים התמקדות בפרטים קטנים אשר אנו מעוניינים לברור.

מצלמות אינפרה-אדום

מצלמות אינפרה-אדום הינן מצלמות אשר מצלמות באמצעות חיישני חום, דבר המעניק למצלמות אלו יתרון מהותי בכל שמקנה להן ראיית לילה ועוד אופציות רבות. מצלמות אינפרה-אדום שונות ממצלמות בעלי ראיית לילה בעיקר בעקבות העובדה כי באמצעות מצלמות אלו ניתן לפקח על יצורים חיים ביתר קלות ובנוסף, בממוצע המחיר של מצלמות אינפרה-אדום זול יותר ממצלמות בעלי יכולת לראיית לילה (הצבע הירוק הכה מוכר מהסרטים לדוגמא).

סוגים של מצלמות אבטחהמצלמות מבוססות רשת
מצלמות מבוססות רשת – מצלמות איי.פי. – הינן מצלמות אשר ניתן לחברן למגוון מכשירים אלקטרוניים התומכים בכך ועל ידי כך לבצע פיקוח גם מרחוק בכל הנוגע למתרחש בבית העסק ובאזור המגורים. יתרונן של מצלמות האיי.פי. הינו גלוי למדי – היכולת לפקח ולהתבונן על מה קורה באזורים בעלי מצלמות אבטחה אלו ללא הצורך להיות במיקום זה באופן פיזי.

קיימים עוד סוגים שונים של מצלמות אבטחה אשר מובדלות באיכות ההקלטה שלהן וכאלו אשר יכולות לחסוך בכמות הכבל ואף בעלי ספק כוח פנימי. ישנן גם מצלמות רבות אשר יהיו משולבות, לדוגמא מצלמת צינור שהיא מצלמת הטיה אשר מבוססת רשת ועוד.

RELATED NEWS

סגור לתגובות.

x