האם אתם זקוקים למצלמה נסתרת? גונבים מכם? אתם חושדים במשהו? מצלמות נסתרות קיימות בהמון סוגים. יש מצלמות אשר מסליקים אותם בקירות, ויש גם מצלמות עצמאיות לחלוטין,יש גם אלחוטיות ועוד. כאם תוכלו לקבל קצת אינפורמציה למה שבאמת אתם זקוקים כדי להגן על היקר לכם מכל.

האם מצלמות אלחוטיות נסתרות אמינות? לא ולא!

אנו יכולים לספר לכם כי לאחר המון שנים בתחום המצלמות דעתנו עומדת בעינה. מצלמות אבטחה אלחוטיות אינם אמינות כלל. במצלמות אלחוטיות נסתרות חייב להיות מוסלק משדר קטן ומקלט בצד שני (אלחוטי) בגלל הגודל המיניאטורי ובגלל סיבות נוספות שלא נמנה כאן,אבל ככנה ניתן דוגמא  אחת על קצה המזלג. בארץ אין אישור לעבוד בתדרים גבוהים כי הצבא ועוד כמה גורמים משתמשים בתדרים אלה, לכן התדרים שמאושרים לעבוד כאן עובדים כמו כוסות רוח למת. את כל המצלמות הנסתרות שניסינו, לאחר מספר מטרים כבר הבעיות מתחילות ובטח שלא נזכיר את הסוללה ואת הצפייה. מי שחי באשליה וחושב שמצלמות נסתרות אלחוטיות יפתרו לו את הבעיה אז שיקח בחשבון שזה לא כל כך פשוט ועבודה עם מצלמות אלחוטיות צפויות לבעיות רבות. אבל יש יתרון אחד, כאשר זקוקים למצלמה נסתרת לכמה שעות בלבד אז כאן איכשהו אפשר להשלים עם החסרונות שלה.

סוגי מצלמה אלחוטית לבית ואיך אני יודע מה עדיף?

מצלמה נסתרת

מצלמות אבטחה לעסק אלחוטיות נסתרות קיימות במספר סוגים. הסוג הראשון הכי נפוץ הינו מצלמה נסתרת מוסלקת בתוך גלאי של אזעקה,קשה להבחין בה והיא מאוד איכותית בתנאי שרוכשים מצלמות 2 מגה פיקסלים עד 5 מגה פיקסלים ולא פחות. המצלמה המוסלקת בגלאי בעלת כושר מצוין לראייה רחבה, כולל ראיית לילה בחושך מוחלט. הסוג השני הינו מצלמה נסתרת בשפ פינהול, היא עשויה מברזל ואפשרי להסליק אותה היכן שרוצים, כגון קירות,ארונות,נברשות,רהיטים ועוד. הסוג השלישי מצלמה נסתרת אלחוטית שכבר הרחנו לגביה במאמר זה, אז מי שדילג שיחזור כמה שורות אחורה. מעבר לזה יש מצלמות נסתרות לרכב שהם מצוינות, יש מצלמות ניידות קטנות כמו: כפתור, מצית, שלט רכב, עט, ועוד. צעצועים נחמדים לא יותר מזה.

מצלמה נסתרת אנלוגית

מצלמות מיושנות מאוד יצאו מהשוק כבר בתחילת 2017, אל תתפתו להצעה למחיר זול כי עדיין יש דילרים שתקועים ממש חזק על המצלמות האלו. אפשרי לזהותם עפ"י המדבקה 600-700-800 TVL זה בעצם אומר מצלמה נסתרת אנלוגית.

מצלמת IP

בדרך כלל מצלמות אבטחה ברמה גבוה הם נעות החל מאחד מגה פיקסלים ועד 5 מגה פיקסלים. היתרונות של מצלמות אלה שהם בדרך כלל אלחוטיות וניתנות להעברה ממקום למקום. מצלמות IP הם בעצם מצלמות רשת שמסוגלות להתחבר ישירות לנתב ללא כל צורך במערכת הקלטה DVR.

רוצים לדעת את ההבדל בין מצלמה נסתרת לגלויה?

לכל מצלמה יש בעצם את היעוד שלה. מצלמות אבטחה גלויות הן למעשה המצלמות הפופולריות והם מותקנות כיום ברוב בתי האב והעסק בארץ. אנו גם בדרך כלל ממליצים ללקוחות שלנו תתקינו מצלמות גלויות ולא נסתרות. אבל לפעמים באמת שאין הרבה ברירות והלקוח חייב להתקין מצלמות נסתרות אז כאן היעוד שלהם הינו יתרון. מצלמה נסתרת מסוגלת להיות מותקנת כמעט בכל מקום, בכל תנאי, ועדיין לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. לכן אנו ממליצים תמיד, רכוש מצלמה נסתרת רק אם אין ברירה ואתה חייב להוכיח משהו בסתר.

איך בעצם תתבצע ההתקנה בבית או בעסק?

להתקין מצלות אבטחה נסתרות זאת אומנות. לאחר שאנו מתקינים מצלמות אבטחה לבית כבר מעל 20 שנים, אנו יכולים לומר בוודאות כי התקנת מצלמות נסתרות אינם דבר פשוט כלל. הלא אם בסופו של דבר ימצאו את מיקומם של המצלמות הללו אז בעצם לא עשינו שום דבר. כאשר מתקינים מצלמות נסתרות בבית דבר ראשון יש לקחת בחשבון שהתקנה כזאת עורכת מספר שעות רב ולפעמים אפילו יותר מיום אחד. אנו מסליקים את המצלמות ממש בתוך הקירות, את המיקרופונים גם, את מערכת ההקלטה ואת כל מה שמתלווה לזה. לפעמים אנו מחביאים את המצלמות בתוך רהיטים,פסלים, עציצים, מזנונים ועוד. אם תרצו לשמוע פרטים נוספים אל תהססו אנו כאן בשבילכם ולמענכם צרו איתנו קשר.

בראון מערכות מיגון 

072-3940613 | 050-8087242