התקנת מצלמות אבטחה לאחר שנים רבות שאנו נמצאים בענף המיגון והאבטחה אנו יכולים לומר כי אם החלטתם להגיע להחלטה ולהתקין מצלמות אבטחה לבית ולעסק בדקו טוב את החברה המתקינה. בממוצע בענף המצלמות נכנסים לשוק כעשרות מתקינים חדשים וגם עוזבים את הענף בהתאם. עבודת המיגון הינה עבודה קשה וכרוכה בהמון שרות ללקוח אבל המון, נתקלנו באנשי מחשבים, רשתות, חשמלאים, אנשי מזגנים ועוד שהחליטו להיות מתקיני מצלמות, אך מה שקרה בשורה התחתונה זה שהסטטיסטיקה מראה שרוב המתקינים החדשים פורשים בשנה הראשונה. שימו לב שהחברה מקצועית וותיקה ואל תתביישו לבקש ממליצים.

האם מצלמות אבטחה יעילות? כמובן שכן!

בעלי בתים בכל רחבי העולם משתמשים במערכות מצלמות אבטחה לבית כדי לספק אבטחה ואבטחה יעילה לבתיהם. בעלי הבית יכולים ליהנות מהיתרונות המקסימליים של מערכות מצלמות האבטחה, יש לשים לב כי המערכת מותקנת במיקום הנכון וגם בזווית הנכונה. בשנים האחרונות מצלמות במעגל סגור מספקות לנו אבטחה ושקט נפשי בית או בעסק. כיום המערכות מאוד התקדמו ומסוגלות לצפות ברמת FULL-HD 4K ואפילו לייצר הקלטות ברמה זו. מצלמות המיגון והאבטחה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, ומספקות לנו כיום אבטחה מרבית וכמובן הגנה עלינו ועל בני בתינו.

התקנת מצלמות אבטחה

האם לקנות חברות לא מוכרות או רק מותגים?

עד שנת 2014 בערך מצלמות אבטחה לעסק היו מיועדות רק לעשירים או לעסקים גדולים, אך מב שקרה בשנים האחרונות צצו עשרות יבואנים קטנים שהחלו לייבא מערכות מיגון ופשוט שברו את השוק. כמובן שצריך לקחת חשבון כי איכות המצלמות משתפרת עם הזמן, אבל החומר נעשה יותר זול ולכן המצלמות פחות עמידות כיום. לאחר שנים רבות בתחום אנו יכולים לומר בפה מלא קנו רק מותגים, יש מספר מותגים בארץ קנו אותם ואל תתעסקו עם כל המצלמות שנראות מצוין אבל התפוקה שלהם קצרה מאוד.

מצלמות אבטחה אלחוטיות

מצלמות אבטחה אלחוטיות הינם מצלמות נוחות ופשוטות מאוד להתקנה. מצלמות אלה קיימו במספר דגמים כגון: מצלמות צינור, כיפה, גלאי,פינהול, ועוד, הם יכולות להיות מותקנות בקשר אלחוטי ממש מול הנתב הביתי ללא חווט וללא מכשיר הקלטה DVR. מגוון עצום של מצלמות כאלה אפשר למצוא בשוק אבל? עכשיו מתחיל האבל. מצלמות אבטחה אלחוטיות כאשר מדובר על מצלמות ביתיות קטנות בעצם אנו קוראים להם צעצועים נחמדים הם מתקשרות מול הנתב הביתי זה יחסית ברמה נמוכה אבל בסדר. כמובן שיש להם את החסרונות מבחינת ההקלטות ועוד מספר דברים אך היתרון הוא שאין צורך בהתקנה והם מצליחות לעשות איכשהו את העבודה. לגבי מערכות מקצועיות ומצלמות חיצוניות מוגנות מים אם חשבתם על אלחוטי אז זהו שעדיין לא מומלץ. רוצים לדעת למה? ככה על קצה המזלג, מצלמות אבטחה אלחוטיות חייבות לעבוד על תדר גבוה אבל מכוון שאין אישור להכניס תדרים גבוהים לארץ כי המשטרה והצבא עובדים עם תדרים אלה, אז מה שקורה התדרים הנמוכים עובדים לא משהו.

איך בוחרים מתקין טוב? פה תשובה!

אז ככה שכל האתרים המפוצצים לא יטעו אתכם, יש מספר דברים שאתם חייבים לשים לב אליהם. ראשית לבדוק אם יש משרד זה חשוב מאוד, שיש מספר טלפון במשרד ומקום פעיל. לנסות ולוודא מול המתקין כמה שנות ניסיון יש לו בענף, לבקש לראות חשבוניות וניהול ספרים כחוק.(המון חאפריסטים בשוק הזה) לא לתת מקדמה בשום פנים ואופן רק בגמר העבודה, וכמובן לא לשכוח ולא להתבייש לבקש ממליצים. אם לא תדאגו לפחות לשלוש נקודות שהעלינו כאן אז רוב הסיכוי שאולי מערכת מצלמות אבטחה תקבלו אבל שרות פשוט תשכחו מזה.

רוצים לקבל יעוץ ממש חינם בכל מה שקשור בהתקנת מצלמות אבטחה אל תהססו להתקשר אלינו ונענה לכם בשמחה