האם חברות אחזקה מתקינות מצלמות אבטחה? בוודאי שכן!

הזכות לחיים ולביטחון היא הזכות הבסיסית וההכרחית ביותר לצורך חיים תקינים ונורמטיביים. וכאשר הביטחון שלנו נפגע במרחב האישי שלנו, חשוב לנקוט בצעדי מניעה וטיפול כדי להחזיר את השליטה והביטחון לידינו.
מאבטחים את המרחב

התקנת מצלמות אבטחה בחברת אחזקות

התקנת מצלמות בחברת אחזקות

התקנת מצלמות אבטחה היא צעד משמעותי שניתן לבצע כדי להגן על הנכס והחפצים ולהרתיע מפני גניבה או פריצה. חברות ביטוח רבות מפחיתות את דמי הביטוח כתוצאה מהתקנת מצלמות אבטחה בנכס בשל העובדה שכך הוא מאובטח יותר. בתחום זה, הבחירה היא לא בתוצר הזול ביותר, אם כי במערכת המצלמות שמתפקדת באופן המקצועי והטוב ביותר. כאשר אנחנו מעוניינים לבחור במצלמת אבטחה חשוב לבחון מספר גורמים –
האם יש צורך בצילום בתנאי קיצון, כגון תנאי חשכה? או בתנאי תאורה מעורבים?
האם המצלמה היא פנימית או חיצונית?
מהי יכולת המיקוד הרצויה של המצלמה? האם היא אמורה לזהות גם את הפריטים הקטנים ביותר?
האם המצלמה מאפשרת הגבהה, הנמכה והנעה לצדדים?
האם המצלמה אמורה להיות נסתרת או גלויה?
מהו שטח הצילום המוגדר למצלמה?
מהי איכות הביצועים הרצויה?
תשתיות
מצלמות האבטחה לבית מגיעות בשני חיבורים עיקריים – אלחוטיים וקווים. כדי להחליט מהו החיבור הרצוי יש לבחון את התשתיות בבית ולהחליט על איכות הביצועים הרצויה.
כלומר, חשוב לבדוק על העברת הנתונים – האם היא מתבצעת באופן רציף? מהו טווח השידור והאם הוא מושפע מעצמים שונים? חיבור קווי בדרך כלל מבטיח שידור רציף ותקין של הנתונים השונים בזמן אמת.
שתי המערכות – הקווית והאלחוטית, מושפעות מתדרים. מערכת אלחוטית, ברם, רגישה יותר לתדרי רדיו, לכן חשוב לבדוק האם ממוקמת בקרבת מקום תחנת שידור.
מצלמת אבטחה אלחוטית היא מורכבת יותר להתקנה לעומת המצלמה הקווית.
קריטריון נוסף הוא אספקת החשמל למצלמה. מצלמה חוטית פועלת על חשמל ולכן זקוקה לאספקת חשמל תמידית. לעומת זאת, המצלמה האלחוטית פועלת על סוללות ולא מצריכה מקור כוח חשמלי.
התקנת מצלמות אבטחה אצל המקצוענים
חשוב לבחור בחברת אחזקות מקצועית המתמחה במצלמות אבטחה בכדי להיערך כראוי ובאופן מושכל. תכנון יעיל ומוקפד של התקנת המצלמות דורש כיסוי כל שטח במתחם במטרה למקסם את טווח הראייה תוך שימוש במינימום מצלמות. לשם כך, חשוב להסתמך על הטובים והמקצוענים ביותר המתמחים בהתקנת הציוד האיכותי ביותר, כי על ביטחון לא מתפשרים.
מוגש מטעם אתר טופ אחזקת מבנים המספקים שירותי אחזקת מבנים בכל רחבי הארץ
לפרטים: https://topgroup.co.il/