מצלמות אבטחה בצפון – למה יש כל כך הרבה מצלמות אבטחה?

כיום, ניתן לראות מצלמות אבטחה בכל מקום – החל מהמכולת השכונתית ועד לחצר ביתו של השכן, מצלמות אבטחה בצפון, ובאזורים רבים בארץ, הפכו לכלי פופולרי עד כדי כך שאנו לעתים מרגישים לא בנוח אם אנחנו נמצאים בעסק מכובד ואין בו מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה בצפון הפכו לכלי אשר משרה הרגשת בטחון רבה בעת שאנו נוכחים באזור מסוים, ואין הדבר מפתיע – כיום, מצלמות אבטחה לעסק ולבית משמשות ככלי היעיל ביותר בכל הנוגע לתיעוד אזור מסוים והעלאת רמת אבטחת המקום באמצעות שימוש בכלי כה נפוץ זה. מעבר לעובדה כי מצלמות אבטחה בצפון כה נפוצות, אי אפשר שלא לשים לב לגיוון הכה נרחב אשר קיים בדגמים הרבים ובסוגים השונים של מצלמות האבטחה, ולכן – כעת נציג כמה ממצלמות האבטחה שכדאי שתכירו.

מצלמות אבטחה בצפון – סוגי מצלמות אבטחה לבית ולעסק

כפי שהזכרנו, קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה, כעת נציג ונסביר על כמה מהסוגים הנפוצים –

מצלמות אבטחה מובנות חיישן – אלו מצלמות אבטחה הנחשבות כמתקדמות למדי. מצלמת אבטחה מובנית חיישן בצפון היא מצלמה אשר משולב יחד עם חיישן, המנצלת את אפיוניו השונים של חיישן זה, לדוגמא – מצלמה עם חיישן תנועה, המאפשר למצלמה לזהות מתי יש תנועה באזור; מצלמת אבטחה זו מאפשר למקם מצלמות יעילות מאד באזורים בהם אין הרבה תנועה, כגון חניה פרטית של דירה.

מצלמות כיפה – מצלמות כיפה הן מצלמות אבטחה בצפון אשר קרויות על שם הצורה הוויזואלית שלהן. מצלמות כיפה הן מצלמות המגיעות בצורה פחוסה או לעתים מעט בולטת. מצלמות אלו מאפשרות התקנה נוחה ולא בולטת של מצלמת אבטחה במקום.

מצלמת צינור – מצלמת אבטחה נוספת אשר אפיונה הראשי הוא צורתה. מצלמת צינור היא המצלמה המוכרת לרובנו; צורתה מאפשרת לה להיות בולטת בשטח ובכך לנצל את גורם ההרתעה אשר מציעות מצלמות אבטחה רבות.

מצלמות אלחוטיות – סוג אלו של מצלמות אבטחה בצפון מאפשר למשתמש בו לחבר מערך של מצלמות אבטחה ללא צורך בחיבור קווי, תוך כדי אפשרות העברת התיעוד אל יעד מרוחק; לדוגמא – העברת מידע המתועד על ידי מצלמות אבטחה לעסק בצפון, היישר אל מכשירו הסלולרי של בעל העסק.

התקנת מצלמות אבטחה בצפון – האם כדאי להתקין באופן עצמאי?

התקנת מצלמות אבטחה היא מלאכה לא פשוטה. לעתים, לאנשי מקצוע נדרשות שנים של ניסיון והתמחות במצלמות מסוימות בכדי לדעת כיצד להתקינן באופן מיטבי; התקנת מצלמות אבטחה בצפון באופן עצמאי היא לעתים סיכון אשר אותו ייקח האדם אשר יחליט להתקין לבד. מצלמות אבטחה הן כלי יעיל מאד, אך רגיש בכל הנוגע להתקנה נאותה; כלומר, אם מצלמת אבטחה בצפון לא תותקן באופן נכון, יעילותה תפגע כתוצאה מכך והפוטנציאל המלא של מצלמת האבטחה אינו ינוצל. בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה בצפון, מומלץ ליצור קשר עם עסק מומחה ולהתיעץ עם איש מקצוע.