מצלמות אבטחה בפתח תקווה – הקמה לפי דרישות לקוח

מצלמות אבטחה בשנים האחרונות מאוד נפוצות אם מדובר בבתים או בעסקים, בעיר פתח תקווה כבר חלק גדול מהעיר מרושת במצלמות אבטחה. המצלמות מחולקות למספר סוגים וכיום הסוג המוביל הינו מצלמות אינפרא מוגנות מים הכוללות ראיית לילה ברמה דיגיטלית. עד שנת 2017 עוד המצלמות האבטחה האנלוגיות היו מאוד נפוצות אך רמתם היתה נמוכה יחסית, כיום מצלמות אבטחה הדיגיטליות הם הסוג הנבחר והאיכויות מתחילות החל מ 2 מגה פיקסלים ועד 8 מגה פיקסלים. כמובן שהתקנת מצלמות אבטחה זה דבר למקצוענים אז כדאי לקבל יעוץ והדרכה בנושא הזה.

מצלמות אבטחה בפתח תקווה

מצלמות אבטחה בפתח תקווה – אילו סוגי אבטחה קיימים?

כעת ניתן לכם ככה על קצה המזלג אילו מערכות אבטחה קיימים כיום בשוק הישראלי.

מצלמות אבטחה צינור הם למעשה מצלמות מאוד פופולריות בשוק הישראלי, מצלמות אלה מותקנות ברוב הבתים הפרטיים, והעסקים. כיום רוב מצלמות האבטחה צינור קיימות ברמה דיגיטלית של 2 מגה פיקסלים עד 8 מגה פיקסלים וכמובן עם עדשות רחבות 3.6 מ"מ לפחות. מצלמות אלה קיימות במספר דגמים כמו 24\36\72 נוריות אינפרא לראיית לילה בחושך מוחלט.

מצלמות אבטחה כיפה בעצם המצלמה הכי פופולרית שקיימת בשוק, כל הבתים הפרטיים והעסקים כאשר מדובר במצלמות פנימיות מתקינים מצלמות כיפה. רמת מצלמות אלה מאוד גבוהה ומגיעה עד 8 מגה פיקסלים, והן קיימות במספר דגמים כמו: 24\36\48 נוריות אינפרא לראיית לילה. הן קיימות גם בדגם של עדשת וארי פוקל עדשה מיוחדת 2.8-12 מ"מ.

מצלמת אבטחה נסתרת מדובר במצלמות מוסלקות בעצם נסתרות, מצלמות אלה קיימות בהמון סוגים ונועדו בעצם למעקב אחרי מטפלים, עובדים,ומקרים נוספים. מצלמות אלה קיימות בדגמים: גלאי אזעקה, גלאי עשן, ספרנקלר, עט, שלט, כפתור, שעון, דובי ועוד.

מצלמות אבטחה דמה למעשה מדובר במצלמות אבטחה מזויפות, אני חייב לומר שמצלמות אלה נראות אמתיות לחלוטין ואפילו חלקם בעלות לד אינפרא שדולק בלילה. עין לא מקצועית לא תבחין בזיוף, אך למעט החזות שלהם מצלמות אלה אינם מסוגלות לא לצפות, לא לשדר, ובטח שלא להקליט.

מצלמות אבטחה לבית בפתח תקווה – קצת עלינו

חברת בראון מערכות מבצעת התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה כבר מעל 20 שנה, אנו מונים כיום אלפי לקוחות, ואם תרצו לקבל יעוץ או הכוונה או אם יש לכם סתם שאלה בנושא מצלמות אבטחה בפתח תקווה אנו נשמח לענות לכם.

072-3940613 | 050-8087242

מצלמות אבטחה כיום הוא עולם ומלואו, ורק הבקיאים בו יכולים לדעת מה יכול להתאים לאזורים מסוימים בתנאים ספציפיים. במידה והנכם מעוניינים בביצוע התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה, הגעתם למקום הנכון. כעת אנו ננסה להרחיב מעט את הידע שלכם במצלמות האבטחה הקיימות, כך שתוכלו לבצע את ההחלטה הנכונה ברגע האמת; נתחיל מפירוט על סוגי מצלמות אבטחה שונים ולאחר מכן נחלוק כמה עצות בנוגע לעולם מצלמות האבטחה באופן כללי.

מצלמות אבטחה בפתח תקווה – סוגי מצלמות האבטחה השונים

סוגי מצלמות אבטחה הקיימים בשוק הנם רבים מאד, רבים מכדי לדחוס את כולם במאמר קצר, אך כעת נציג כמה מהמצלמות הקיימות בכדי שתוכלו להתחיל לדבר את השפה, בואו נתחיל:

מצלמת כיפה ומצלמת צינור – אלו הם כינוים למצלמות אבטחה בצורותיהן הבסיסיות; למען הדיוק – אין אלו 'סוגים' של מצלמות אבטחה, אלא בעיקר אפיון חיצוני שלהן. מצלמות אבטחה מסוג כיפה נראות כמו סופגניה פחוסה – אינן בולטות לעין ויכולות לצלם טווח גדול מבלי שצופה מבחוץ ידע להיכן המצלמה מתבוננת. בנוסף אליהן קיימות מצלמות אבטחה מסוג צינור, זוהי הצורה המוכרת לנו, אשר כנראה מצטיירת בדמיונכם כאשר הנכם שומעים את הביטוי 'מצלמת אבטחה', מצלמה מוארכת וצינורית אשר ניתן לזהות בקלות לאיזה כיוון היא מתבוננת ברגע נתון.

מצלמות אבטחה מובנות חיישן – זהו דור שלם של מצלמות אבטחה בפתח תקווה בפרט ובעולם בכלל. הטמעת חיישנים במצלמות אבטחה לקחו את מצלמות האבטחה צעד קדימה ואפשרו למצלמות אבטחה כגון: מצלמות אבטחה מובנות חיישן תנועה, מצלמות אבטחה לצילום לילה, מצלמות אבטחה לצילום חום ועוד, להיות יעילות כפי שהן כיום.

מצלמות אבטחה נסתרות – מצלמות אבטחה נסתרות הנן מצלמות אבטחה אשר מתפקידן לא להיות מזוהות למתבונן, אלו הן מצלמות אשר מציבים בתכניות שעשועים, במחקרים רבים, אך גם באופן מנוגד רגשית – לצורך צילום מטפלים אשר יש חשד שמתעללים באופן כזה או אחר במטופליהם.

מצלמות אבטחה בפתח תקווה – כיצד לבחור את מצלמת האבטחה הנכונה?

ואכן, כעת לשאלה העיקרית, כיצד לבחור מצלמת אבטחה לבית בפתח תקווה? בין אם מדובר במצלמת אבטחה לבית או מצלמת אבטחה לעסק, הבחירה אף פעם אינה פשוטה עבור אדם אשר אינו בקיא בעולם מצלמות האבטחה. מתפקידן של מצלמות האבטחה הוא לשמש כאמצעי אשר מעלה את רמת האבטחה של המקום, הדבר מתבצע באמצעות צילום ותיעוד מקומות אסטרטגיים על ידי התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה ובערים נוספות בארץ, אך בכל הנוגע לבחירה, התשובה אינה חד משמעית ולרוב תשתנה בין מקום למקום ובין מקרה למינהו, לשם המחשה – נניח והנכם מעוניינים לצלם אזור אשר תנאי הראות בו ירודים, לצורך זה אינכם תוכלו להסתפק במצלמת אבטחה בסיסית ותצטרכו מצלמת אבטחה בעלת חיישן לראיית לילה. בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה ובמקומות נוספים בארץ, אנו ממליצים להתיעץ עם איש מקצוע. אנו נשמח לעזור וליעץ בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה והכוונה בבחירה ותפעול מצלמת האבטחה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו.