מצלמות אבטחה לבית או לעסק בעפולה – הפתרון הנכון

מצלמות אבטחה לבית יכולות לספק לכם את הרגשת הביטחון אשר רובנו מחפשים, זאת בעיקר עקב היעילות הרבה של מצלמות אבטחה מודרניות. כיום קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה, נזכיר כמה בהמשך; הדבר מאפשר לנו למקם מצלמות אבטחה ייעודיות למטרות מסוימות ואף עם התאמה לדרישות הפרט והאזור המסוים. מצלמות אבטחה בעפולה מבצעות זאת באמצעות חיישנים, שעונים פנימיים ועוד מגוון חלקים אשר התווספו למצלמות במהלך השנים אשר הפכו אותן למתוחכמות טכנולוגית ויעילות במיוחד.

מצלמות אבטחה בעפולה – סוגי מצלמות אבטחה

כיום קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה בשוק, והחלוקה יכולה להיות מסורבלת, אך להלן כמה מסוגי המצלמות הפופולריים בישראל:

*מצלמת דמה

*מצלמה נסתרת

*מצלמת כיפה

*מצלמת אינפרה אדום

כעת, נפרט מעט על סוגי מצלמות האבטחה שהוזכרו כאן:

מצלמת דמה – זהו בעצם מבנה מעטפת בצורת מצלמת אבטחה בעפולה; מצלמות אלו יכולות לבוא בצורת מצלמת כיפה או מצלמת צינור ואינן מבצעות הקלטה. משמשות בעיקר כאמצעי הרתעה ומתאימות למקומות כמו מחסנים ולובי של בניינים.

מצלמה נסתרת – מצלמה נסתרת הינה מצלמה אשר מגיעה בשלל גדלים וצורות ומטרתה היא לצלם אזור מסוים באופן דיסקרטי, מבלי שידעו כי קיימת מצלמה באזור.

מצלמת כיפה – זוהי מצלמה אשר מותקנת במקומות רבים, ניתן לרוב לזהות אותה בצורתה הכיפתית וצבעה השחור, כמובן שמצלמות הכיפה מגיעות בצורות משתנות וצבעים שונים, זוהי מצלמה אשר ברוב המקרים לא ניתן לדעת להיכן היא מכוונת וכתוצאה מכך אדם חיצוני לא יוכל לדעת איזה אזור היא מצלמת.

מצלמת אינפרה אדום – מצלמה זו היא אחת מסוגי המצלמות אשר בהן קיים חיישן אשר מאפשר להן פונקציונליות נוספת; מצלמת אבטחה זו יכולה לצלם בחושך, מתאימה במיוחד לאזור אפלים או בעלי ראות ירודה (כגון אזורים מעורפלים).

כמובן שניתן להבדיל את סוגי מצלמות האבטחה גם בקטגוריות של מצלמה אבטחה אנלוגית ומצלמת אבטחה דיגיטלית; מצלמת אבטחה אנלוגית הינה מהדור הישן של מצלמות אבטחה בעפולה, בעבר הן שמשו גם כמצלמות אבטחה לעסק וגם כמצלמות אבטחה לבית. כיום הרזולוציה שלהן היא נמוכה למדי אך מחירן זול והן מתאימות לצורך צילום אזורים אשר לא דורשים איכות תצלום גבוהה.

מצלמות אבטחה דיגיטליות הינן מצלמות מודרניות המצלמות ברזולוציות יותר גבוהות.

התקנת מצלמות אבטחה בעפולה – עסק מומחה למצלמות אבטחה

אנחנו עסק אשר מתעסק מזה שנים בכל עולם מצלמות האבטחה, ואנו שמים דגש מיוחד על הלקוח, למה הכוונה – אנו מבינים כי כל לקוח צריך את הרגשת הביטחון בין אם מדובר בביתו או בעסקו, אנו מתחשבים בכל הפרטים הקטנים ודואגים לבצע התקנת מצלמות אבטחה לבית בעיר עפולה וגם התקנת מצלמות אבטחה לעסק באופן מקצועי ומנוסה, תוך כדי הענקת השירות הטוב ביותר לו יכולתם לקוות מעסק למצלמות אבטחה.