מצלמות אבטחה בנהריה

מצלמות אבטחה בנהריה – נהריה היא עיר בגליל המערבי שהמחוז הצפון בישראל והעיר הצפונית ביותר במישור החוף. היא ממוקמת על חוף הים ועל כביש 4 וכביש 89, בין העיר עכו לבין ראש הנקרה. במרכז העיר זורם נחל געתון.

אוכלוסייתה של העיר נהריה עומדת על כ- 58,000 תושבים (נתוני אוכלוסייה לפי הלמ"ס לסוף שנת 2019). האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של 2.1%. לפי  נתוני הלמ"ס נכון לסוף שנת 2018, לנהריה דירוג של 6 מתוך 10, במדד חברתי- כלכלי – אשכול לשנת 2015.

כחלק מאתריה המרכזיים של העיר נמצאים:

  • בית ליברמן – החל מראשית שנות האלפיים, ניתן ללמוד על תולדות המושבה שהפכה לעיר ב"בית ליברמן" – המוזיאון לתולדות העיר.
  • הגן הבוטני זואולוגי – נפתח באוקטובר 2003. בגן מגוון גדול של בעלי חיים וצמחים מכל העולם.
  • נחל הגעתון – עובר לרוחבה של העיר.
  • הטיילת כל חוף ימה של העיר – כוללת מספר רב של מסעדות ומקומות בילוי.

מהם היתרונות של מצלמות אבטחה

למערכת אבטחה ומצלמות אבטחה ישנם יתרונות רבים אשר מועילים לנו, אנשים פרטיים ולחברה כולה. מערכות אבטחה מכל סוג שהוא יעניקו לכם את השקט והשלווה שאת זקוקים לו בחיים. מערכות האבטחה השונות מציעות פיצ'רים שונים המשתלבים עם צילום ישיר והקלטות צילומים. בכל מערכת אבטחה ישנה האפשרות לצפות בשידור חי מהמצלמות, תוכלו לצפות בו מכל מקום ובכל זמן. בנוסף, ניתן תמיד לצפות בהקלטות של המצלמות, כחודש ימים אחורה ובכך לבדוק מה התרחש באזור החשוב לנו ולוודא שאנחנו מוגנים תמיד.

יתרונות נוספים שיתנו לנו מצלמות האבטחה באופן מובטח :

  1. הרתעה היא מילת המפתח – ברגע הצבת המצלמות בבית, בעסק או בכל אזור החשוב עבורנו, כבר אז הבטחנו הגנה ברמת גבוהה. וזאת מדוע? מכיוון שכל פורץ או פושע אשר יתכנן לבצע פשע כזה או אחר בסביבתנו, ראשית יבדוק את אמצעי הבטיחות באזור ויבחין במצלמות האבטחה. מיד כשיבחין במצלמות האבטחה, הוא יחזור בו מתוכניתו ויבטלה. זאת מכיוון שכל פושע ופורץ יודע כמה קל לתפוס אותו בעזרתן של מצלמות האבטחה.
  2. ככל שמצלמות האבטחה מתקדמות יותר, נוכל לתפוס את הפושע מהר יותר – בכל מקרה בו תפנו למשטרה באשר לפשע או פריצה, השאלה הראשונה שתישאלו היא האם קיימות מצלמות אבטחה במקום. מדוע? מכיוון שלמשטרה יהיה קל הרבה יותר לאתר אדם חשוד לפי צילומים והקלטות של מצלמות אבטחה. ואתם תוכלו לשים את המקרה הזה מאחוריכם בקלות רבה יותר.
  3. מעבר למצבי חירום, תוכלו לשמור על המקום – גם אם אין מצב חירום, קרי פשע או פריצה, וזה מה שיקרה ברוב הזמן, יש שימוש רציני במצלמות האבטחה. באם הצבתם את מצלמות האבטחה בבית וילדכם נשארים לבד, תוכלו לפקח ולוודא שהם בריאים ושלמים. אם הצבתם את המצלמות בעסק, תוכלו לעקוב מרחוק אחרי הלקוחות והעובדים שלכם.

מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים

מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים ברחבי הארץ ובנהריה הן חשובות ביותר. מקום ציבורי הוא בדרך כלל מקום הומה אדם ברוב שעות היום, בו ניתן בקלות ובמהירות לבצע סוגי רבים של פשעים ולפגוע באנשים רבים במהירות ובקלות. מצלמות אבטחה באזורים כאלה יבטיחו שקט לתושבי העיר ולמבקרים בה, ובכך יעלו באופן מסיבי אחוזי הביקורים בעיר.

בנוסף, מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים יאפשרו לצוותי האבטחה וההגנה בעיר לפקח באופן טוב יותר ולהבטיח שכל מבקר יהיה בטוח ברמה הגבוהה ביותר.

קחו לדוגמא את הטיילת בעיר. מקום הומה המכיל מקומות בילוי, מסעדות ובתי קפה רבים, כמו גם מתרחצים רבים בים ומטיילים רבים. כל האנשים הללו רוצים להיות בטוחים וסמוכים שיש מי ששומר עליהם בזמן בילוי נעים עם המשפחה או החברים.

ברגע התקנת מערכות אבטחה במקומות ציבוריים ברחבי העיר, יוכלו צוותי האבטחה והשמירה בעיר לעבוד באופן מסודר ויעיל הרבה יותר. וגם, תושבי ובאי העיר יהיה בטוחים ורגועים שהם נמצאים במקום בטוח עבורם.

כיצד נבחר את מערכת מצלמות האבטחה?

על מנת לבחור את מצלמות האבטחה המתאימות לנו, חשוב לדעת מהם הצרכים החשובים לנו. עלינו לדעת כמה מצלמות נרצה למקם והיכן, אילו אזורים נרצה שהמצלמות יציגו לנו בכל רגע נתון. מיד כשנדע את התשובות לשאלות אלו, נוכל לעבור לשלב קביעת ההתקנה ושימוש במצלמות. בתוך מספר שעות המצלמות יותקנו באזור שבחרתם, ולאחר הדרכה על ידי אחד המתקינים שלנו, תוכלו להשתמש בהם ולהנות מכל היתרונות של המצלמות.