מצלמות אבטחה בבת ים

מצלמות אבטחה בחיינו הן תוספת משמעותית לרמת החיים ולשקט הנפשי שלנו. כחלק מעבודתנו בכל חלקי הארץ אנו גם מתקינים מצלמות אבטחה בבת ים, ואנו יכולים לומר כי כ50 אחוזים מבתי האב ומהעסקים המקומיים כבר מרושתים במצלמות אבטחה. לנו יש מתקין מצלמות אבטחה בבת ים שעובד באופן קבוע בכל הקשור להתקנת מצלמות אבטחה ולשרות עקיף, בחירת המצלמת אבטחה הינו נושא שאינו פשוט כלל. כיום יש כעשרות דגמים שבעצם רובם נראים אותו הדבר אבל ההבדלים בינהם גדולים מאוד. אנו תמיד ממליצים אל תתקינו מצלמות אבטחה לבית או לעסק לפני שהתייעצתם בבעלי מקצוע המתמחים בזה.

מצלמות אבטחה בבת ים

מצלמות אבטחה בבת ים – אז איך אנו בוחרים את המערכת המתאימה לנו?

אז כמו שציינו מצלמות אבטחה קיימים בעשרות ואולי מאות סוגים שונים. אנו שמים לב מדי יום ביומו כי הלקוחות לא כל כך מבינים למה המצלמות נועדו בעצם, מיקומים, איכויות, הקלטות, ועוד אנו ממליצים לבחון ולבדוק את כל הפרמטרים הנדרשים לפני שמתקינים מצלמות אבטחה בבת ים. אנו ננסה קצת לעשות לכם סדר ואנו מקווים שתשימו דגש על כל היתרונות והחסרונות של המערכת שתרצו להתקין.

מיקום המצלמת אבטחה המיקום זה הדבר הלא פחות חשוב מהאיכות, יש לשים לב האם המקום מואר? חשוך? האם השמש דופקת על המצלמה וכמה שעות ביום היא עושה את זה. זוויות זה דבר מאוד חשוב כמובן יש להתייחס לרוחב העדשה, אם המתקין מצלמות אבטחה לא יתייחס לנתונים אלה והעיקר "יאללה בוא נתקין" אז ככה זה יראה.

תקציב המערכת כמובן שהתקציב הוא קובע, אין מתנות חינם מאף אחד ואם רכשת מצלמה ב 150 ש"ח אז בטח אל תצפה שהיא תזהה פרצופים ואולי מספרי רכבים. ככל שהמצלמה יקרה יותר, נכון אז היא איכותית יותר כיום מומלץ להתקין מצלמות החל מ 2 מגה פיקסלים ועד 8 מגה פיקסלים.

מה בעצם המטרה של המצלמות? מערכות הטלוויזיה במעגל סגור כיום שומרות עלינו על רכושנו ועל משפחתנו, כיום אנו נמצאים ביום יום כחלק מהאח הגדול בכל בית או עסק או ממש ברחובות ובכבישים אנו מצולמים ומוקלטים.

התקנת מצלמות אבטחה בבת ים – איך מוצאים מתקין מצלמות אבטחה מורשה?

כיום יש מספר מותגים מצומצם מאוד של חברות מובילות כגון: HIKVISION\ PROVISION\ SONY בעצם חברות אלה מספקות מוצרים איכותיים ושרות מצוין. למעט מספר מותגים אלה כל שאר היבואנים הקיקיוניים רק מזיקים לענף זה בציוד ירוד ושרות רע.

אם יש לכם שאלה? הכוונה? יעוץ? וממש ללא תשלום התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

072-3940613 | 050-8087242

מצלמות אבטחה בבת ים

מצלמות אבטחה בבת ים – מה אנחנו מציעים:

*זמינות מיידית לעבודות התקנה, תפעול וטיפול במצלמות אבטחה.

*פריסה כלל ארצית מהצפון ועד לדרום.

*מחירים שיפתיעו אתכם, המלווים בהנחות ומבצעים המתחדשים באופן תדיר!

*צוות מקצועי בעל וותק רב בתחום מצלמות האבטחה.

*שרות טלפוני לתמיכה, מענה ויעוץ בכל הנוגע למצלמות אבטחה באזורכם.

התקנת מצלמות אבטחה בבת ים – האם אפשר להתקין מצלמות אבטחה לבית לבד?

התקנת מצלמות אבטחה בבת ים באופן עצמאי הוא נושא עדין שקשה להביא עליו תשובה חד משמעית, אשר תכלול את כל המקרים הפרטניים של כל אזור וכל אדם, לכן נסביר כעת כמה מהאספקטים בעת ביצוע התקנה באופן עצמאי אל מול ביצוע התקנה על ידי איש מקצוע. ביצוע התקנה באופן עצמאי עלול לחסוך לכם כסף, ואף אם יהיה לכם מעט מזל, גם זמן (בו לא תצטרכו להמתין לאיש המקצוע שיגיע עד אליכם), אך גם אלו אפופים באווירת אי-וודאות סמיכה; הרוב אינם בקיאים בביצוע התקנת מצלמות אבטחה לבית ולכן הסבירות היא כי ההתקנה תגזול מכם זמן רב של ככמה שעות, ומעבר לכך, אין זה סוד כי התקנה לא תקינה של מצלמת אבטחה יורידו מיעילות הפעולה של מצלמת האבטחה לבית או לעסק, ואף עלולים לפגום במכשור המצלמה עצמה. ביצוע התקנת מצלמות אבטחה לבית בעיר בת ים ובכלל אזורים בארץ על ידי איש מקצוע יבטיחו לכם התקנה נאותה, מהירה ויעילה של מצלמת האבטחה. בנוסף, גם סוג מצלמת האבטחה ישפיעו על אופן התקנתה, לדוגמא – מצלמת אבטחה אלחוטית אשר עקרונה מתבסס על היכולת שלה להעביר מידע באמצעות תדרים ובכך נוצר חוסר תלות מוחלט בחיבורים של קווי תקשורת בין היעד למקור, מצלמה זו יכולה לשמש בתור מצלמת אבטחה לעסק או לבית והתקנתה שונה באופן ניכר מהתקנת מצלמת אבטחה אשר אינה קווית. לסיכום – התקנה באופן עצמאי היא אפשרית אך לעתים הווה אומר לקחת סיכון, לעומת התקנה על ידי איש מקצוע שתבטיח התקנה נקיה ומהירה.

מצלמות אבטחה לעסק בעיר בת ים – למה צריך מצלמת אבטחה לעסק?

יתרונן של מצלמות האבטחה אינו תמיד גלוי, ולעתים אף עלול שלא להיות מורגש מעולם, אך אם בבעלותכם עסק ובו מותקנת מצלמת אבטחה, סביר להניח כי מתישהו היא הועילה לכם רבות גם ללא ידיעתכם. נציין תחילה עובדה לא כל כך מוכרת – המטרה העיקרית של מצלמות אבטחה לעסק בעיר בת ים היא לשמש כאמצעי הרתעה כנגד אנשים הזוממים לגנוב או לפרוץ לבית העסק שלכם; והמטרה העיקרית של תצלומה של מצלמת האבטחה בעיר בת ים, ובשאר אזורים בארץ, היא לספק ראייה קבילה מבחינה משפטית לרשויות החוק, אשר תעזור בזיהוי העבריין והבאתו לדין. כלומר לא תמיד תרגישו ביתרונה של מצלמת האבטחה, אך סביר מאד להניח כי היא כן עשתה את עבודתה כמה וכמה פעמים באמצעות הרתעה. לגבי שאלות נוספות, הכוונה ויעוץ בכל הנוגע למצלמות אבטחה בבת ים הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו.