מצלמות אבטחה בבאר שבע –באר שבע היא ערי במחוז הדרום. היא העיר השמינית באוכלוסייתה במדינת ישראל. שטח השיפוט של באר שבע הוא 117,500 דונם. הוכרזה כעיר בשנת 1906.

העיר שוכנת בצפון הנגב, בבקעת באר שבע ומכונה "בירת הנגב והדרום" בשל היותה העיר המרכזית והגדולה ביותר באזור. בעיר נמצאים אוניברסיטת בן- גוריון בנגב, בית החולים סורוקה, בית משפט מחוזי, משטרת מרחב דרום, פיקוד דרום ואנדרטת חטיבת הנגב.

בתחום השיפוט המוניציפלי של באר שבע נמצאים כ- 38 אחוזים מסך הכפר הלא מוכרים, שהם כרבע מתושבי הפזורה הבדואית.

ראש עיריית באר שבע מאז נובמבר 2008 הוא רוביק דנילוביץ'. העיר חברה בארגון הערים פורום ה-15 והיא הדרומית מבין חברות הפורום.

אוכלוסייתה של באר שבע כיום הינה כ- 209,687 תושבים (נתוני אוכלוסייה לפי הלמ"ס לסוף שנת 2019).

מקומן ותפקידן של מצלמות אבטחה בבאר שבע

באר שבע, כאחת הערים הגדולות בארץ וכבירתה של הנגב, מבינה בשנים האחרונות כי מערכות אבטחה הן חלק בלתי נפרד מטיפול בעיר ובתושביה.

מערכות ומצלמות אבטחה הפרוסות ברחבי העיר יכולות להועיל ולשמור על תושבי העיר ובכך לגרום להם לתחושת ביטחון ובטיחות רבה. תושב או מבקר העיר ידע כי הוא שמור ומוגן בזמן טיוליו בעיר וזאת בזכות מערכות האבטחה.

מערכות אבטחה במקומות ציבוריים בבאר שבע

מוסדות לימוד – אוניברסיטת בן גוריון בנגב ובתי ספר

מוסדות לימודים למיניהן זקוקים באופן שאינו משתמע לשני פנים במערכות אבטחה מהמתקדמות ביותר, זאת על מנת לשמור על הסגל והתלמידים שבו. מוסד לימודים אשר מכבד את עצמו, יתקין ברחביו מערכות אבטחה על מנת להבטיח 100% ביטחון.

סיבות רבות יש להצבת מערכות אבטחה במוסדות לימוד, אלה כמה מהן:

  1. פיקוח אחר כניסות ויציאות ממוסד הלימודים ותנועה חשודה – בכל מקום ציבורי, ועל אחת כמה וכמה במוסדות לימוד, נדרש לפקח על תנועות חשודות, כניסות ויציאות. לעיתים, שומר או מספר שומרים הנמצאים פיזית במקום אינם יכולים לפקח לבדם על האזור כולו ועל כן מערכות אבטחה החולשות על המקום כולו יעזרו מאוד. מאבטחים ושומרים יוכלו לעקוב אחר צילומי מצלמות האבטחה ולקבל את התמונה כולה.
  2. מעקב אחר התנהגות באי המוסד – גם מעקב אחר המורים, המרצים, הסטודנטים או התלמידים הוא חשוב ביותר. מעקב כזה ימנע באופן ודאי כל אפשרות להתרחשות מקרים מסוכנים או חשודים. מעקב זה יקנה גם הוא בטיחות רבה יותר לנמצאים במוסד.
  3. עזרה למשטרה במצב חירום – בכל מקרה שבוא בוצע פשע ברחבי המוסד או בסביבתו, יוכלו מערכות האבטחה למפות עבור המשטרה את המקרה, להבהיר את מה שהתרחש ולתפוס באופן מהיר ומקסימלי את הפושע.

מערכות אבטחה בבתי חולים – בית החולים סורוקה

עם הימצאותו של בית החולים סורוקה בעיר, הוא מהווה מוקד התקהלות המזמין אליו מבקרים רבים. לטובת שמירה על בטיחותם, פרטיותם והלך הרוח של הרופאים, הסגל והמטופלים חשוב שבית החולים בעיר ירושת במערכת אבטחה מהמתקדמות בתחום. במצב בו מערכת אבטחה, ובה גם מצלמות אבטחה נמצאות ברחבי בית החולים, הן מקנות לכלל הנמצאים בו תחושת שלוה ורוגע רבה יותר. תחושה זו חשוב במיוחד עבור המטופלים בבית החולים. יתרון נוסף של מערכת אבטחה בבית חולים הוא שבעזרתן יוכל צוות האבטחה של בית החולים לפקח על כל פינה ופינה במקום, על כל חדר ומסדרון גם אם הוא נמצא בצידו השני של בית החולים. כך, הם יוכלו להבטיח שכלל המטופלים והמבקרים, וכך גם הסגל הרפואי מוגנים באופן מקסימלי.

מצלמות אבטחה בעסקים פרטיים

עסק פרטי אשר יציב מערכת של מצלמות אבטחה באזורי הפנים והחוץ שלו בעצם יבטיח לעצמו הגנה ברמת גבוהה מאוד.

  • כלל צוות העובדים והלקוחות ירגישו מוגנים לשהות בעסק באופן תמידי ורצוף.
  • לקוחות יסמכו על בית העסק שלכם יותר מבית עסק אחר שלא מחזיק במערכת אבטחה, שכן אתם לוקחים ברצינות את עסקכם ואת רמת הבטיחות בו.
  • כל פושע ואדם בעל מניע שלילי יירתע מהפעולה שתכנן לבצע עם הצבתן של מצלמות האבטחה. זאת מהסיבה הפשוטה שהוא יהיה בטוח וסמוך שייתפס במהירות ובקלות רבה.
  • פשע או כל מעשה שלילי אחר אשר יתבצע בעסקכם יטופל באופן מהיר ופרקטי יותר על ידי המשטרה בעזרת צילומי והקלטות מצלמות האבטחה שלכם.

עשו לעצמכם טובה, שקט נפשי ורוגע – פנו אלינו 'צוות סקיוריטי מצלמות אבטחה' לטובת התקנת מצלמות אבטחה.