מצלמות אבטחה לבית באשקלון

בכמה בתי אב בעיר אשקלון מותקנות מצלמות אבטחה? אז לפי הסקר שנעשה כמעט 60 אחוזים מבתי האב והעסקים בעיר אשקלון כבר מרושתים במצלמות אבטחה. בעשור האחרון לחיינו עקב האירועים הבטחונים והפליליים באזור המון אזרחים החלו להגן על היקר להם. מצלמות האבטחה לבית הם חלק ממש בלתי נפרד מחיי התושבים, ונוסף לכך הם גורמים לשקט ולבטחון. מערכת מצלמות אבטחה קיימת ב 3 סוגים עיקרים: אנלוגי, דיגיטלי, וIP.

מצלמות אבטחה באשקלון

מצלמות אבטחה לעסק במה זה עוזר?

כיום אין כמעט בעל עסק ללא מצלמות אבטחה בנכס. מערכת המצלמות עוזרת לבעלי עסקים ראשית לשלוט על העובדים, שנית לשלוט על לקוחות הנכנסים ויוצאים מהחנות ושלישית מעקב על הסחורה במדפים. אני יכול לספר לכם כי אפילו עסקים המרושתים ב 16 ו 20 מצלמות, כאשר ואפילו אחת לא עובדת בעל העסק נכנס ללחץ וזה מראה עד כמה בעלי העסקים הפכו תלויים במצלמות אבטחה. חשוב לבעלי עסקים במערכת עם אפליקציה משוכללת אשר מסוגלת לשדר אונליין, הקלטות, וגיבויים, בכל זמן נתון.

התקנת מצלמות אבטחה באשקלון

כאשר הלקוח מעוניין בהתקנת מצלמות אבטחה לבית, או מצלמות אבטחה לעסק בעיר אשקלון יש להיעזר בבעלי מקצוע מומחים. בעיר אשקלון בנויים המון בתי קרקע וכל שכונה שונה זו מזו בבנייה, בצורה, ובגודל. כאשר חברה המתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה לבית נכנסת לתמונה ראשית עליה לסייר בנכס ולבדוק את התוואי שהמערכת מצלמות אמורה לעבור דרכה. כ80 אחוזים מהבתים בעיר אשקלון אין הכנה או תשתית מתאימה למערכת מצלמות אבטחה או למערכת אזעקה, לכן על מתקין המערכת להיות מספיק מקצועי ומנוסה על מנת להצליח לייצר התקנה יפה ואסתטית עבור בעל הנכס.

קבלו טיפים חובה לפני שתתקינו מצלמות אבטחה בבית או בעסק

לפי הסטטיסטיקה לצערנו בערך כ 70 אחוזים ממתקיני מערכות אבטחה ומיגון לא ראויים ומורשים לעסוק בתחום מצלמות אבטחה. כיום כאשר אתם גולשים באינטרנט אתם נתקלים באתרים יפים ומפוצצים אשר משדרים לכם חברות גדולות ובעלות עוצמה האומנם? אז ממש לא רב רובם של המתקינים הינם עסקים קטנים מאוד מקסימום פלוס עובד אחד אשר צריכים גם להתקין, לתת שרות, לענות לטל, ועוד לכן יש בעיית אמינות בענף זה. תמיד אבל תמיד שימו לב שלא הגעתם לאתר שבנוי מדף אחד אלא שיהיה אתר מושקע, שנית שתמיד יהיה טל במשרד וכן שיהיה משרד אמיתי. ושלישית לא להתבייש לבקש ניסיון וממליצים.

לפרטים נוספים תמיד תוכלו לפנות אלינו ולקבל יעוץ וממש בחינם.

072-3940613 | 050-8087242

מצלמות אבטחה באשקלון – למה צריך מצלמות אבטחה?

מצלמות אבטחה פותרות בעיות שונות בחיינו. לדוגמא, מצלמות אבטחה לבית באשקלון, משמשות כאמצעי אבטחה יעיל במיוחד למגוון המקומות בבית, זאת בעקבות מגוון סוגי המצלמות הקיימות; ניתן לבצע התקנת מצלמות אבטחה אשר כוללות חיישן תנועה הגורם להפעלת הצילום רק כאשר הוא מזהה תנועה. בנוסף על מצלמות אבטחה לבית, קיימות גם מצלמות אבטחה לעסק. מצלמות אבטחה אלו משמשות עסקים רבים לאבטחת המקום באופן חסוי (התקנת מצלמות דמה) או באופן גלוי; בנוסף, ניתן גם להתקין מצלמות אבטחה למען פיקוח על אזור מסוים ולהרתיע אנשים לא מורשים לגשת לאזורים אלו.

התקנת מצלמות אבטחה באשקלון – הפתרון הוא מצלמות אבטחה

נניח לרגע כי אכן קרה ונגרם נזק כלשהו או שנגנב מכם רכוש, ברגע זה מצלמות אבטחה באשקלון ובאזורים שונים בארץ, מוכיחות את עצמן כמועילות במיוחד. במידה ויש בידכם תיעוד המצולם ממצלמת אבטחה, הדבר יכול לשמש כראיה חזקה בכל הנוגע להבאת השודד לצדק, ובכך להגביר את הסיכוי שלכם להחזרת הרכוש. בכל הנוגע למצלמות אבטחה לעסק ניתן להביא כדוגמא נהדרת את עסקי המרכוליות בארץ. מרכוליות רבות משתמשות במצלמות אבטחה כאמצעי הרתעה. הסיפור של מצלמות האבטחה לא נגמר כאן, מצלמות אבטחה בעיר אשקלון, ובעוד מקומות בכלל הארץ, משתמשות במצלמות אבטחה בכדי להוריד את כמות הפשיעה באזורים מסוימים, ואכן סטטיסטיקות רבות הראו כי מצלמות האבטחה אכן מורידות בצורה משמעותית את כמויות האירועים אשר דורשים התערבות משטרתית באותם האזורים.

מצלמות אבטחה לבית באשקלון – עסק מומחה למצלמות אבטחה

קיימים עסקים שונים בארץ אשר מתמחים במצלמות אבטחה. אנו הוא עסק כזה בדיוק. מבין מגוון השירותים שעסק המתמחה במצלמות אבטחה מציע: התקנת מצלמות אבטחה בכלל הארץ, תיקון וטיפול במצלמות אבטחה ואף כל הנוגע לייעוץ והכוונת הלקוח לרכישת והתקנת מצלמת האבטחה המתאימה לו, זאת בהתחשבות באזור בו הלקוח יהיה מעוניין להתקין את מצלמת האבטחה, הצורך הספציפי שלו במצלמת האבטחה וגם התאמה והמלצה לפי דגמים ומחירים.

מצלמות אבטחה לעסק באשקלון – התקנת מצלמות אבטחה

בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה לעסק או לבית, אנו רוצים להמליץ לכם לדבר עם איש מקצוע. מצלמות אבטחה הנן בעצם מכשור עדין למדי, כלומר ניתן בקלות לבצע משהו לא נכון בתהליך ההתקנה ובכך לאבד את היעילות של מצלמת האבטחה, ואף להשביתה. התקנה לא נאותה של מצלמת אבטחה עלול לא להתחשב ביכולות הקיימות לדגם המסוים של המצלמה, לדוגמא – איבוד פוקוס במצלמה עקב נקודת התקנה לא טובה. מצלמות מובנות חיישן, כגון – מצלמת אינפרה אדום, יכולות לאבד את מרבית היתרון שלהן במידה והחיישן נפגם או אינו מכויל כראוי. אנו נשמח לייעץ ולהכווין אתכם בכל הנוגע לרכישת מצלמת האבטחה ולעזור לכם להנות ממרב יתרונותיה של מצלמת האבטחה.