אינטרקום לבית פרטי

מבצע מטורף הזמינו עכשיו 050-8087242

חיפשתם אינטרקום לבית פרטי? אז כאן אצלנו תוכלו למצוא את כל המותגים המובילים. מערכות לבתים פרטיים כיום משולבות החל מהבסיסיות ועד המובילות בשוק הישראלי, פנלים חיצוניים כולל קודנים ומצלמות ואפשרות חיבור לאפליקציה. קיימות מספר חברות ישראליות שמייצרות ומפתחות מערכות לבתים פרטיים, יש הבדל בין המערכות קרא כאן ואולי נוכל לעזור לך במספר נקודות חשובות.

התקנת אינטרקום לבית פרטי

אנחנו חיים במאה ה -21 בין המון הנוחיות והמודרנית של הטכנולוגיות המוצעות לנו מערכת אינטרקום לבית פרטיהוא אחד מהם. מערכת זו לא רק מאפשרת לאנשים להדק את אמצעי הבטיחות של הבתים, אלא גם כדי למנוע מבקרים לא רצויים כמו אנשי מכירות. מערכות אינטרקום לבית פרטי קיימות במגוון רחב החל מן הגאדג'טים הכי פשוטים לתוך אלה המסובכים טכנולוגית. בדרך כלל, המערכת חייבת להיות מותקנת יחד ובשילוב קודנים חיצוניים ולמסכים פנימיים. בהתבסס על הצרכים שלך או תקציב ההוצאות, ניתן להגדיר תוכנית להתקנת אינטרקום חוטית או אלחוטית.

יתרונות מערכת האינטרקום

היתרונות של מערכות אינטרקום: למערכות אינטרקום לבית פרטי יש יתרונות רבים, כי המערכות הופכות לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. לא משנה אם אתה מתגורר בישראל או בארה"ב או בכל חלק אחר של העולם, התקנת מכשיר אינטרקום יהיה קיים בכל בית פרטי או משותף וסביר להניח כי אנשים שלא התקינו מערכת כזאת סובלים מחוסר מסוים בהגנת הבית.

אינטרקום לבית פרטי

אינטרקום אלחוטי ? או קווי?

הנה כמה יתרונות שונים של מערכות אינטרקום הן אלחוטית והן קווית: אם תתקין מערכת המותאמת בדיוק לצרכים שלך זה יקח את אבטחת הבית שלך לרמה חדשה לגמרי. המערכת מעוצבת כך שהיא יוצרת חיבור בין יחידת שער הכניסה החיצונית לבין פנים הבית באמצעות קודנים, שפורפרות, ומסכים. לכן, בכל פעם שמישהו לוחץ על הפנל בשער החיצוני, זה מצלצל מיד בתוך הבית ואתה יכול לדבר ישירות עם המבקר, ולבקש ממנו להציג את עצמו או את הסיבה לבואו. ושלמכשיר יש תקשורת דו כיוונית, האינטרקום גם מאפשר למבקר לענות לך בחזרה וכך אתה יכול להחליט אם המבקר רצוי או לא.

נוחות ושליטת ההורים על מערכת האינטרקום

לכן, כל אירוע לא נעים של כניסה ללא אישור לבית ע"י מבקר לא רצוי לא יתאפשר. נוחות: השלט האלחוטי לצד אינטרקום אלחוטי מציעה גם את הנוחות הכוללת, כי אתה לא צריך לקום בכל פעם כדי לענות לשער הכניסה. מעקב אחר פעילויות הילדים: אינטרקום מסייע גם להורה לעקוב אחר הילדים הצעירים והילדים המשחקים מחוץ לבית. בעוד שייתכן שיחת טלפון בין ההורים והילדים באמצעות אינטרקום, יש אפשרות להורים לשלוט מרחוק דרך אפליקציה על פתיחת השער. יתרונות נוספים: אם אתה בוחר אינטרקום אלחוטי, אתה יכול גם לחסוך עלויות של החווט בין שער הכניסה לתוך הבית.

אנו נשמח לתת לכם יעוץ והכוונה מקצועית ללא תשלום בכל שאלה שתעלה על דעתכם בנושא מערכות אינטרקום.

072-3940613 | 050-8087242

מבצע אינטרקום לבית

אינטרקום לבית פרטימחפשים אחר התקנה של אינטרקום לבית פרטי? זהו המקום בשבילכם!

התקנה וטיפול של אינטרקום לבית פרטי על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה כדאי? אינטרקום לבית פרטי הינו מכשיר, בדומה לטלפון או מכשיר קשר אחר, אשר מעביר אותות שמע שונים באמצעות המרתם לאותות דיגיטליים והחזרתם לקול שאנו שומעים באמצעות רמקול. בעבר, אינטרקום לבית פרטי ואינטרקומים בכלל היו בעלי אפשרות קול בלבד, לרוב התקינו אינטרקום בעסקים או בבתים פרטיים אשר כאשר הייתה דלת כניסה והיה הצורך בהכנסה מבוקרת של האנשים, כמובן שגם כיום זהו תפקידו העיקרי של האאינטרקום לבית פרטי ולעסקים למיניהם. בעידן הנוכחי, האינטרקום התקדם לא מעט וכיום ישנם אינטרקומים המשלבים בתוכם גם מצלמה, הדבר מאפשר זיהוי בן אדם גם לפי הקול וגם לפי המראה, דבר המשפר את רמת יעילותו הכללית של האינטרקום לבית פרטי. מעבר לכך, ניתן להשתמש באינטרקומים כיום למגוון רחב של שימושים, אינטרקום לתינוקות – מבין השימושים היותר נפוצים אחרי בקרת הכנסת אנשים לתחום מסוים. אינטרקום לתינוקות מאפשר לדעת מתי התינוק בוכה ואף מה מצבו באמצעות אינטרקום בסגנון 'הוקי – טוקי' רק חד כיווני, בנוסף ישנם גם אינטרקומים יותר מתקדמים המשלבים בתוכם מגוון נתונים נוספים כמו לחות וטמפרטורת החדר, דבר המאפשר השגחה צמודה ביותר גם במרחק של חדר.

אינטרקום לבית פרטי באופן מקצועי – במה אנחנו מתבלטים מהשאר.

בשוק כיום, קיים מגוון רחב של עסקים אשר יכולים להעניק ללקוח שירותי התקנה של אינטרקום לבית פרטי. עם מבחר רב שכזה, למה לכם לבחור דווקא בנו בתור נותני השירות שלכם בכל הנוגע לאביזרי אבטחה בכלל ואינטרקום לבית פרטי בפרט? התשובה היא פשוטה, אנחנו מציבים לעצמינו בתור מטרה ששני הצדדים בעסקה, גם העסק ובעיקר הלקוח, יצאו מרוצים כמה שיותר, וזאת אנחנו עושים באמצעות מתן שירות יוצא מן הכלל בכל הנוגע למערכות אבטחה לביתכם או עסקיכם. כאשר תרצו לזמן את שירותינו בכל הנוגע לאינטרקום לבית פרטי, יעמדו לרשותכם עובדים מצוינים, בעלי ניסיון רב ובקיאות בנושא, אשר ישמחו לענות על כל שאלה אשר עלולה לצוץ לכם – איזו מערכת עדיפה ולמה דווקא מערכת זו או אחרת, מה יקנה ללקוח את היעילות המיטבית במצבו הפרטי, ועוד אינספור עצות אשר אפשר לתת לכם. במידה ואכן הזמנתם שירותי התקנה או תפעול אינטרקום לבית פרטי מחברתנו, תוך זמן קצר אנו נוכל לשלוח אל אזורכם צוות מקצועי אשר ידאג להתקנה באופן יוצא מגדר הרגיל של כלל מכשורי האבטחה אשר הזמנתם, צוות זה ידאג להתקנה במקומות האפקטיביים ביותר לצורך כיסוי שטח מרבי, בדיקת הציוד באמצעות שיטות מתקדמות וישתדל לסיים את העבודה באופן הזריז ביותר. בנוסף לכל זאת, אנחנו מציעים מחירים מוזלים ביותר, אשר כוללים מבצעים והנחות אשר אנו מרעננים באופן קבוע. איתנו פשוט לא תצאו מאוכזבים.