מצלמות אבטחה בגן יבנה

גן יבנה היא מועצה מקומית במחוז מרכז בישראל הנמצא מזרחית לאשדוד. היא נוסדה כמושבה בשנת 1931 על אדמות שנרכשו על ידי אנשי חברת "אחוזה א' ניו יורק". הוחלט לקרוא לה כך בשל קרבתה לעיר ההיסטורית יבנה, אף על פי שהיישוב אינו גובל בה. כ-80% משטחיה היו מכוסים בפרדסים ומטעים. בשנת 1950 הוכרזה כמועצה מקומית. כלל בתי המגורים בגן יבנה (למעט 9 בניינים) הן וילות וקוטג'ים, וליישוב צביון כפרי.

אוכלוסייתה של גן יבנה מונה כ- 24,000 תושבים (נכון לסוף שנת 2019).

גן יבנה, כמו ערים מתפתחות נוספות בארץ, מבינה לאט ובזהירות את חשיבותן של מערכות אבטחה. מערכות ומצלמות אבטחה ברחבי העיר יכולות להבטיח שקט נפשי וביטחון לתושבים ולבאי העיר השונים. חשוב לזכור כי בכלל הערים הגדולות בעולם כיום מוצבות מצלמות אבטחה כמעט בכל פינה. חשוב שערים קטנות יותר ומועצות מקומיות הצטרפו גם הן וישימו את ביטחון התושבים במקום הראשון.

ערי ישראל מתקדמות מאוד ביישום מערכות אבטחה במעגל סגור

ערי ישראל, וביניהן הערים הגדולות כגון תל אביב, ירושלים, חיפה וראשון לציון, וגם כמובן גן יבנה, הן מקומות חשובים באוד בארץ. על כן, חשוב מאוד לשמור עליהן מכל משמר. מקומות כאלה ורבים אחרים צריכים להיות תחת מערכת פיקוח סגורה ומסודרת, באופן שוטף 24/7. בתי ספר הם מקומות ציבוריים אשר חשוב לנו במיוחד לשמור על האוכלוסייה בהם – המורים והתלמידים. בראשית הדברים נדאג לביטחון שלהם. אך לא רק בתי ספר נמצאים ברשימה זו. ישנם הרבה מוסדות ומקומות שזקוקים לאבטחה ברמת הגבוהה והמתקדמת ביותר בשוק. מתן אבטחה איכותית וטובה למקומות ציבוריים והומים הוא הדאגה העיקרית של הרשויות. במצב של הצבת מערכות אבטחה מתקדמות באזורים הומי-אדם, יוכלו הרשויות ומשטרת ישראל להסתמך על תצלומי מצלמות האבטחה. אם מצלמת האבטחה הרגילה אינה מספיקה, קיימות בתחום גם מצלמות אינטליגנטיות המספקות תכונות נוספות. חלק מהמצלמות החכמות יכולות לזהות פרצופים ואם הפנים אינן ברשימת הפנים הידועות, הם יכולים להתריע בפני הרשות על ידי שליחת הודעות והפעלת אזעקות.

מצלמות אבטחה בנקודות תיירות מספקת אבטחה נוספת לתיירים

למרות שגן יבנה אינה מקבלת תיירים רבים, ישנם מבקרים אפשר מגיעים לרחבי הארץ ומבקשים להיות מוגנים. מקומות תיירות צריכים תמיד להימצא תמיד פיקוח של מערכת אבטחה במעגל סגור. כך בדיוק יכולה המשטרה לעקוב אחר המקומות המרכזיים ולשמור עליהם.

בדרך כלל, להנהלת מקום התיירות ישנה גישה למצלמות שהוקנו, לצפייה ישירה בהן ולצפייה בהקלטות השונות. כל זאת כאשר המטרה העיקרית היא בטיחות התיירים. אבל, ישנן מטרות אחרות שמושגות על ידי התקנת מצלמות אבטחה. אומרים כי הצבתן של מערכות אבטחה בלבד, מרתיע את הפושעים מלעשות את המעשים שלהם. בכך בעצם, רמת הפשיעה יורדת באופן משמעותי.

גם המלחמה בנגיף הקורונה הביאה עלינו בשורות חדשות לעולם, ואיתה, טיפול במצב דרך מצלמות אבטחה המפורזות בערים השונות. ובעצם המעקב אחר המניעה של נגיף קורונה לאחרונה עבר גם הוא לפיקוח מצלמות אבטחה במעגל סגור. לרשויות השלטון והחוק קיימת השליטה במצלמות האבטחה, בצפייה ישירה או בהקלטות, ויכולה לעקוב ולנתר אדם אשר לא נשמע להוראות ומסכן את כלל הציבור. מצלמות אבטחה בגן יבנה

נעשה שימוש נרחב במצלמות אבטחה בבית הספר בווינה

בית הספר הוא מקום רגיש מאוד לאפוטרופוסים. כאשר הם מכניסים את ילדם לשטח בית הספר, הם תלויים לחלוטין במערכת האבטחה של בית הספר. לא רק התלמידים, המורים והצוותים האחרים נשענים לחלוטין על ביטחון בית הספר. לכן, התקנת מעקב וידאו היא חלק עיקרי ממערכת האבטחה. הנכסים האחרים כמו מעבדות מחשבים, כיתות, מעבדת כימיה, ספרייה זקוקים מאוד לאבטחה. גנבים יכולים לגנוב ציוד יקר, כימיקלים או ספרים מבתי הספר ויכולים למכור אותו. כאשר כל בית הספר נמצא תחת פיקוח הווידיאו אז, זה ירתיע את הגנבים מלהיכנס לבית הספר.

מצלמות אבטחה בבתי חולים

בית חולים מאכלס בו צוות רפואי גדול מאוד, חולים רבים ומבקרים שונים הנכנסים ויוצאים באופן קבוע. ולכן מקום כזה צריך להיות תחת שמירה ברמת טובה וגבוהה באופן נפרש. בית החולים הוא גם מקום צפוף והומה תמיד. עבריינים ופושעים ינצלו את העובדה הזאת על מנת לפגוע בבית החולים עצמו או האנשים הנמצאים בו.

עבריינים יכוונו את זממם אל בתי החולים בעיקר בגלל שנמצאים בו אנשים שהם חלשים ולעיתים חסרי אונים. עוד סיבה שבגינה יכוונו הפושעים את זממם לבתי החולים היא עקב העובדה שבתי החולים תמיד הומים ומלאים באנשים שונים ומשונים. על כן יש לפושע "קהל" נרחב בו הוא יכולה ועלול לפגוע.

הצבת מערכת אבטחה בבתי חולים תאפשר הגנה מקסימלית על כלל היושבים בו ותוכל גם לסייע בפתירת פשעים המתרחשים, במידה ולא הצלחנו לעצור אותם בזמן.

מצלמות אבטחה במשרדי תאגידים בגן יבנה

משרד או בניין משרדים, בין אם הוא פרטי או תאגידים, צריך להיות מקום עבודה בטוח ושליו עבור יושביו. כאשר משרד נמצא תחת פיקוח מערכות אבטחה, המשרד יכול להבטיח שירות מקצועי טוב יותר. עוד ניתן לומר כי עובדי המשרד ומבקריו יהיו שקטים ומרוצים יותר, מתוך ידיעה שהם אכן מוגנים באופן מושלם. הנהלה של תאגידים אלו לא יכולה להתעלם מן העובדה שישנו צורך גדול לשמור על ביטחונם הנפשי והפיזי של עובדיהם. חברות השמירה בתאגיד כזה יהיו תמיד קשובים למערכות האבטחה, מלבד השמירה הפיזית. שוב נחזור על הנושא ונגיד כי כאשר משרד נמצא תחת פיקוח של מצלמות אבטחה, העובדים בו ירגישו בטוחים הרבה יותר.